Монтажник ОВК HVAC installer Установщик HVAC

зарплата не указана
Болгария
07.10.2021
Строительство / Монтажник
КАРАНА ООД е компания, специализирана в изграждането на отоплителни и газови инсталации. Успешно партнираме на редица строителни и ОВК фирми.
Ценим всеки, който допринася за развитието и приемаме градивни идеи.
Така се развиваме от 2007 година.

Разширяваме екипа си и предлагаме свободна позиция за Монтажник ОВК.
Изискванията ни са: Опит и желание за работа.

Основните задължения включват:
• Качество на извършената работа;
• Спазване на трудова дисциплина;
• Правилно съхранение на материалите;
• Правилната експлоатация и доброто състояние на поверените му техника и инструменти;
• Коректност и лоялност към фирмата;

Предлагаме:
Трудов договор на пълен работен ден, осигуровки.
Работна седмица от понеделник до петък, 08:30 - 17:30, свободни уикенди и празници.
Атрактивно и навременно заплащане, спрямо договореното.
Работно място в град София.
Работа самостоятелно или в екип в приятна атмосфера.
Продуктови и фирмени обучения.

Кандидатстване:
Изпратете ни актуалната си автобиография.

Информацията, която получаваме от Вашата кандидатура е поверителна и попада под защитата на ЗЗЛД. " Карана" ООД гарантира, че използването и ще е само в рамките на подбора на кандидати. Очакваме ви.

KARANA Ltd. - компания, специализирующаяся на строительстве систем отопления и газа. Мы успешно сотрудничаем с рядом строительных и климатических компаний.
Мы ценим всех, кто вносит свой вклад в развитие и принимает конструктивные идеи.
Так мы развиваемся с 2007 года.

Мы расширяем нашу команду и предлагаем вакансию установщика HVAC.
Наши требования: Опыт и желание работать.

Ключевые обязанности включают:
• Качество выполненных работ;
• Соблюдение трудовой дисциплины;
• Правильное хранение материалов;
• Исправная работа и хорошее состояние доверенного ему оборудования и инструментов;
• Корректность и лояльность к компании;

Мы предлагаем:
Трудовой договор на полный рабочий день, страховка.
Рабочая неделя с понедельника по пятницу с 08:30 до 17:30, выходные и праздничные дни - свободные.
Привлекательная и своевременная оплата по договоренности.
Рабочее место в Софии.
Работайте в одиночку или в команде в приятной атмосфере.
Продуктовые и фирменные тренинги.

Заявка:
Отправьте нам свое текущее резюме.

Информация, которую мы получаем из вашего приложения, является конфиденциальной и находится под защитой LPPD. ООО «Карана» гарантирует, что его использование будет только в рамках отбора кандидатов. Ждем вас.

KARANA Ltd. is a company specializing in the construction of heating and gas installations. We successfully partner with a number of construction and HVAC companies.
We value everyone who contributes to development and accept constructive ideas.
This is how we have been developing since 2007.

We are expanding our team and offering a vacancy for HVAC Installer.
Our requirements are: Experience and desire to work.

Key responsibilities include:
• Quality of work performed;
• Observance of labor discipline;
• Proper storage of materials;
• The proper operation and good condition of the equipment and tools entrusted to him;
• Correctness and loyalty to the company;

We offer:
Full - time employment contract, insurance.
Working week from Monday to Friday, 08:30 - 17:30, free weekends and holidays.
Attractive and timely payment, as agreed.
Workplace in Sofia.
Work alone or in a team in a pleasant atmosphere.
Product and company trainings.

Application:
Send us your current CV.

The information we receive from your application is confidential and falls under the protection of LPPD. " Karana" Ltd. guarantees that its use will be only within the selection of candidates. We are expecting you.

Если Вы не видите кнопку "ответить на объявление" – отключите блокировщики рекламы
Сообщить о несоответствии объявления
Другие объявления этого работодателя
Похожие объявления