Работа Венгрия

800$
зарплата в месяц
Украина
27.09.2022
Рабочий персонал / Рабочий
Потрібні чоловіки на завод по виготовленню пластикових та дерев" яних конструкцій (вікна, двері) , досвід не обов" язково.

Заробітна плата 65-70 грн. /год. по 12 годин в день 6 робочих днів, неділя вихідний, зміни тільки у день.

Проживання на европейському рівні, в кімнатах розташовано 2-4 людини, житло безкоштовне. Місто де знаходиться роботаKecskemét, дорогу до міста організовуе роботодавець, за дорогу знімуть с зарплати. Аванси видають декілька разів на місяць.

Документи які потрібні для роботи: біометричний паспорт, або звичайна віза не менше 3-х місяців, якщо за перший відроблений місяць Вас все влаштуе, Вам виготовлять угорську робочу карту з можливістю працювати два роки повністю офіційно.

Наша вакансия коштує 50 евро.


— Работодатель запретил отправлять ему сообщения, но оставил телефон для связи
0991838055
Сообщить о несоответствии объявления
Похожие объявления
Автозавод ПЕЖО в Словакию
800€ в месяц
Украина
НА АВТОЗАВОД ПЕЖО ПРОВОДИТСЯ НАБОР Требования: — Мужчины, женщины, семейные пары — От 18 до 49 лет — Рост не ниже 1.65. — ТОЛЬКО по БИОМЕТРИЧЕСКИМ паспортам. Официальное трудоустройство; Полный соц. и мед. пакет; Оформление Словацког...
01.12.2022
Рабочий персонал / Рабочий
Рабочие в Чехию на заводы и фабрики
100kr в час
Украина
Требуются рабочие в Чехию. С УКРАИНСКИМИ, МОЛДАВСКИМИ, БОЛГАРСКИМИ ИЛИ РУМЫНСКИМИ БИОМЕТРИЧЕСКИМИ ПАСПОРТАМИ! ! ! Знание чешского языка будет большим плюсом, но не обязательно. Оформляем приглашение и контракт на 1 год с возможностью продления. З...
01.12.2022
Рабочий персонал / Рабочий