Финляндия сбор клубники

1200
зарплата в месяц
Украина
29.12.2019
Рабочий персонал / Работник
На сезонні роботи до Фінляндії, терміном на 3 місяці. Ферми як правило всі комбіновані, не тільки полуниця чи якась інша культура. Малина, ягода, горох, овочі, якщо на фермі одна полуниця потім переведуть на іншу ферму щоб Ви могли відпрацювати як найбільший період. Дорога, приблизно 100 - 120 євро, в залежності де буде знаходиться ферма, на літній період з Украіни їздять наші мікроавтобуси, який забирає людей в Украіні і привозить прямо на ферму, але під кожного підстроїтись не можемо, так як одні летять літаком, другі потягом, інші на своєму автомобілі. Як що ви їдете перший раз, і англійський на мінімальному рівні, чи по якимось інших питаннях Вам страшно одному чи одній їхати, то не хвилюйтесь, ми Вас згрупуємо з тими людьми що вже були у Фінляндіїї і поїдете разом.
Оплата праці як погодинна так і від виробітку, погодинна 8,57 євро за годину це мінімалка, деякі фермери платять більше, на полуниці від виробітку платять 1,03 євро за 1 кг, горох приблизно також євро за кг, малину збирають на кожній фермі в різну посудину, де платять за ящички, де за панєтки, де на вагу, але оплата також не погана, як правило на зборі на всих в основному фермах платять від виробітку, всі інші роботи оплачуються почасово, овочі, прополка, упаковка, сортировка. Заробіток також залежить від вашого бажання працювати. На рахунок житла. Фермери надають своїм працівникам житло, але за його потрібно платити, це десь 2 - 4 євро в сутки. Умови житла хороші, все необхідне для повноцінного життя у Вас буде, кухня, душ, на деяких фермах також надається сауна, але не розраховуйте що в кімнаті буде по одній людині, виключення сімейні пари. Харчуються робітники також самі, тобто самі готують їжу, деякі фермера дають продукти, є відео де знято які ціни на продукти у Фінляндії, гречка у Фінл не продається взагалі.
Про роботу. В основному працюють робітники по 8 годин в день, 1 вихідний у тиждень обов' язково буде. В сезон то працюють більше годин і вихідний тоді, коли піде дощ або не сприятливі умови для роботи, відпочити і подивитись на країну у Вас буде достатньо часу.


— Работодатель запретил отправлять ему сообщения, но оставил телефон для связи
+38 (095) 870-95-75
Сообщить о несоответствии объявления
Другие объявления этого работодателя
Похожие объявления
Изготовление и упаковка халвы
13zł в час
Украина
Бесплатная вакансия. Зарплата 13 злотых в час. Работа по 12 часов в день в 2 смены. Выходной суббота, воскресенье. (6.00 - 18.00;18.00 - 6.00) Работа в Бжеге. Проживание 250 - 300 злотых/мес. Обязанности: Наведение порядка в цеху, помощь в пере...
19.01.2020
Рабочий персонал / Работник
Работа в Израиле
1000$ в месяц
Беларусь
Россия
Украина
Для помощи в не большом семейном бизнесе требуется на работу работящая женщина 33-40 лет. Обязательно наличие права на управления транспортным средством со стажем вождения не меньше 5 лет. Бизнес связан с развозкой медовой продукции, приемом заказов ...
19.01.2020
Рабочий персонал / Работник