Zatrudnimy pracownika z UDT Карщик

18
зарплата в час
Польша
28.09.2020
Транспорт - Логистика / Оператор
Firma MONDI Sp. z o. o. zatrudni dwóch pracowników WYŁĄCZNIE na wózki widłowe z Prawami UDT. NIKT FIZYCZNIE NIE PRACUJE. SĄ MASZYNY. WSZYSTKO ZMECHANIZOWANE
Fabryka zajmuje się produkcją opakowań.
Twoje zadania
* Załadunek oraz rozładunek towarów;
* Rejestracja produkcji przy stanowisku komputerowym;
* Utrzymywanie porządku
WYMAGANIA:
Pożądane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
Aktualne uprawnienia do prowadzenia wózków, zaświadczenie kwalifikacyjne UDT w zakresie obsługi;
* Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
* Dobra organizacja pracy;
* Dokładność i sumienność
OFERUJEMY:
* Zatrudnienie w spółce o silnej pozycji na rynku;
* Wysoka dbałość o standardy bezpieczeństwa pracy i ochrony zdrowia;
* Możliwość poznania nowoczesnych technologii i systemów zarządzania;
* Rozwój zawodowy

Объявление в архиве, контактные данные автора закрыты

Сообщить о несоответствии объявления
Похожие объявления