Pracownik ds rekrutacji

зарплата не указана
Польша
23.01.2024
Бизнес - Финансы - Продажи / Менеджер
Agencja zatrudnienia zatrudni do swoich struktur pracownika o nieprzeciętnej osobowości, lubiącego wyzwania, dla którego branża HR jest pasją.

Poszukujemy osób na stanowisko: Pracownik ds. rekrutacji.

Opis stanowiska pracy:
- pozyskiwanie bazy klientów do pracy czasowej;
- rekrutacja telefoniczna oraz bezpośrednia pracowników;
- pozyskiwanie bazy osób do pracy czasowej;
- kontakt z klientem.

Oferujemy:
- umowę zlecenia;
- możliwość rozwoju i awansu;
- praca od poniedziałku do piątku.

Wymagania:
- wykształcenie minimum średnie;
- wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
- wysoka kultura osobista;
- język polski i rosyjski;
- samodzielność w podejmowanych działaniach.

Если Вы не видите кнопку "ответить на объявление" – отключите блокировщики рекламы
Сообщить о несоответствии объявления
Похожие объявления
Требуется организатор развлечений
Польша
Требуется организатор развлечений типа спектаклей. Наличие водительских прав и личный автомобиль: обязательно. Обязанности: развлечение аудитории, бронирование билетов для постоянных клиентов, организация выставок, организации мероприятий.
19.03.2024
Финансовый менеджер Удаленно со знанием польского языка
40000₽ в месяц
Польша
Россия
Наша компания Нативли ведет финансовый учет компаний на аутсорсе, проводит консультации и внедряет финансовые инструменты в бизнес. Мы работаем на результат! Помогаем владельцам бизнеса работать с разными показателями (средний чек, маржинальность...
12.03.2024