Live out English Speaking Housekeeper PA for London

1700£
зарплата в месяц
Англия
31.03.2024
Домашний персонал - Образование / Домработница
A fully staffed household are looking for a live out housekeeper come personal assistant for their home based in Victoria, London.

DUTIES:
You will be responsible for helping the female principal learn and practice speaking English with you. She attends various meetings throughout the week and you will be required to accompany her to and from these and help organize her schedule / manage her diary and emails. In addition to this, you will be required to help with housekeeping duties / making sure the home is kept clean and tidy where time allows you.

JOB REQUIRMENTS:
The candidate will need to speak good English, have computer skills, be organized and well presented.
Full Valid UK Driving License is a plus.

SCHEDULE:
ASAP
You would be required to work Mon – Fri and be flexible to work over the weekends when the principal is in residence and take days off during the week and work from approximately 10am – 7pm.

SALARY:
Negotiable

LOCATION:
Victoria, London

Если Вы не видите кнопку "ответить на объявление" – отключите блокировщики рекламы
Сообщить о несоответствии объявления
Похожие объявления
Мама с двумя детьми ищет помощницу по дому
1200£ в месяц
Англия
Мама с двумя детьми (сыну 14, дочери 9) ищет энергичную, неконфликтную, сообразительную домработницу / помощницу по дому на Юго - Востоке Лондоне, 3 - я зона SE19. Без проживания. Обязательно иметь опыт работы и легальные документы. В обя...
26.04.2024
Домработница c проживанием в семье
1600£ в месяц
Англия
Основные обязанности: - сервировка стола, покупка продуктов и приготовление пищи на 2х взрослых и 2 детей (завтраки-обеды); - сухая и влажная уборка дома (290 кв. метров) ежедневно; - стирка в стиральной машине и ручная, глажка, уход за обувью и о...
25.04.2024