Accountant

зарплата не указана
Чехия
09.06.2021
Бизнес - Финансы - Продажи / Бухгалтер
Máte zájem pracovat pro významnou a stabilní společnost?
Právě nyní do našeho týmu hledáme pro posilu kolektivu nového pracovníka „ÚČETNÍ“ v Praze.

Hledáme uchazečku, která je zvyklá pracovat samostatně má za sebou několikaletou účetní a daňovou praxi (nejlépe ve společnosti s podobným směrem podnikání), je flexibilní, hledá nové výzvy a je schopná komunikovat v anglickém jazyce. Náplň práce je vedení účetnictví, zpracování DPH, mezd a jiných daňových přiznání + přídavná administrativa.
Nabízíme příjemné pracovní prostředí, s milými a vstřícnými kolegyněmi a kolegy, a individuální přístup k Vašim potřebám.
Účtujeme v softwaru 1C, ale pokud máte dobrou zkušenost s nějakým svým softwarem, který by byl vyhovující i naše firmě, tak není žádný problém zohlednit možnost účtování v jiném softwaru.
Co budete dělat:
• Účtování faktur přijatých a vydaných
• Účtování bankovních výpisu a majetek společnosti
• zpracování DPH, mezd a jiných daňových přiznání + přídavná administrativa.
• Zpracování pravidelných účetních výkazů na měsíční, kvartální i roční bázi pro vedení společnosti, státní instituce a banky
• Zajištění celé účetní agendy pro naši společnost
• Reporty pro INTRASTAT, EKO - KOM, ASEKOL
• Mzdové účetnictví
• Zpracování pracovních cest
• Další administrativu spojenou s účetnictvím
Očekáváme:
• VŠ vzdělání, ekonomický směr výhodou
• Minimálně 3 roky praxe na obdobné pozici ve společnosti s podobným směrem podnikání.
• Znalost podvojného účetnictví a souvisejících předpisů, znalost problematiky DPH a majetku
• Výbornou orientaci v MS Office, znalost účetního systému 1C výhodou
• Znalost českých účetních standardů, daňové legislativy.
• Organizační schopnosti, zodpovědnost, pečlivost, pro - aktivní přístup
• Výborná znalost Českého, Anglického jazyka slovem a písmem, (Ruština, Polština velkou výhodou)
Co nabízíme:
• příjemné pracovní prostředí, s milými a vstřícnými kolegyněmi a kolegy
• Vlastní organizace náplně práce
• Práce na plný úvazek
• Pracovní počítač a telefon
• 20 dní dovolený v roce
• Možnost práce s domová po domluvě
• Příjemné a přátelské pracovní prostředí
• Pestrou práci
• Možnost karierního růstu
• Plat na základě (40 000 czk - 70 000 czk) výsledků pohovoru
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Expert (C2), Ruština - hovorový.

+420 703 634 269

+380632049685

Если Вы не видите кнопку "ответить на объявление" – отключите блокировщики рекламы
Сообщить о несоответствии объявления
Другие объявления этого работодателя
Похожие объявления